Cioccolatitaliani Tirana

Cioccolatitaliani Tirana


Dedikuar tërësisht botës së çokollatës. Është vendi ideal për adhuruesit e ëmbëlsirave. Cioccolatitaliani është një zgjedhje e mirë nëse dëshironi një kafe dhe ëmbëlsirë pas një vakti, ose nëse preferoni një darkë të lehtë nga menuja italiane.


Ambientet Tona


Galeri


Reklamoni Biznezin Tuaj

Na kontaktoni nëpërmjet telefonit, emailit, formës së kontaktit apo rrjeteve sociale!